HUGPORT běží na několika zařízeních

HUGPORT běží přímo na čipu, který je zabudován v samotné obrazovce. Díky tomu nemusíte dodatečně kupovat žádné externí zařízení na přehrávání obsahu. Snížíte tak náklady na pořízení, provoz a údržbu celé sítě obrazovek.

Výhody zařízení se SoC (SystemOnChip)

Integrovaný čip v profesionálním displeji je interní přehrávač, díky kterému není potřeba další externí zařízení (player) pro přehrávání obsahu. Čip se stará o přehrávání obsahu, reporting stavu displeje, umožňuje vzdálenou správu a mnoho dalšího. Řešení HUGPORT běží a je kompatibilní s SoC zařízeními různých výrobců. Finální síť koncových zařízení tedy nemusí být od jediného výrobce hardwaru a může tak přesně kopírovat potřeby daného projektu.

Podporovaná zařízení se SoC (SystemOnChip)

Chrome

Samsung Smart Signage Platform Modelové řady SSSP2, SSSP3 a Tizen

Displeje Samsung mají zabudovaný SystemOnChip, který slouží jako přehrávač obsahu. Jelikož je vše potřebné již přímo v displeji, není nutné dokupovat další zařízení.

LG

LG WebOSwebOS 1.0, webOS 2.0, webOS 3.0

Integrovaný čip přímo v profesionálním panelu LG. Opět odpadají dodatečné náklady na pořízení externího přehravače.

Philips

PhilipsOperační systém Android 4.4.2 a vyšší

Digital signage značky Philips s integrovaným čipem a operačním systémem Android.

Podporovaná zařízení bez SoC (SystemOnChip)

Chrome

TabletOperační systém Android 4.4.2 a vyšší

Nainstalujete aplikaci HUGPORT a zařízení spravujete jako obrazovku. Využijte interaktivitu díky doteku, např. s naší aplikací Anketa nebo Kiosk.

Chrome

Externí zařízení

Externí player s nainstalovanou aplikací HUGPORT funkčně doplní obrazovku, která v sobě nemá integrovaný čip a zajistí bezproblémové přehrávání Vašeho obsahu.

Kombinujte zařízení dle vašich potřeb

HUGPORT řešení je kompatibliní i s displeji, které nemají integrovaný čip přímo v obrazovce a obsah je přehráván skrze další připojené externí zařízení (přehrávač obsahu). HUGPORT je unikátním řešením, které je nezávislé na výběru koncového zařízení (profesionální displej, tablet či mobilní telefon). Síť koncových zařízení lze flexibilně spravovat jako jeden celek i v případě, že kombinujete například displeje s čipem, tablety s Androidem a displej bez čipu s externím přehrávačem.

Na jakých obrazovkách HUGPORT běží

Why choose Us?

VideostěnyOd 2x2 po 10x10 panelů

Why choose Us?

Velké displejeOd 40″ po 120″

Why choose Us?

Malé displeje Od 5″ po 32″

Vyzkoušejte HUGPORT

Zavolejte nám: +420 731 517 284 nebo napište na: rychtarik@hugport.com

Jan Rychtařík si s Vámi domluví schůzku, kde můžete nezávazně probrat Vaše potřeby.

Kontaktujte nás